Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kahramanmaraş / Afşin

Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Taban Puanı 162.3678
Başarı Puanı 49.9655
Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 162.3678 dur.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi güncel MEB verilerine göre okul başarı puanına göre yani sınavsız öğrenci almaktadır.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu erkek için vardır.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yabanci dili İngilizce dir.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okuludur.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 162.3678 0
2022 205.3413 89.46
2021 227.7713 66.23
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi Kahramanmaraş ili Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur. Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi 2024 LGS'de Merkezi ve Yerel yerleştirme ile öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşimin bir kısmı LGS puanı ile bir kısmı da yerel yerleştirme ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 162.3678 tahmini yüzdelik dilimi 0.

Afşin Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Afşin Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Afşin Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Afşin Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Afşin Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Afşin Şehit Kemal Pıçak Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: AFŞİNBEY MAH. AŞIK KUL HAMİT SK. NO: 4 AFŞİN / KAHRAMANMARAŞ

Bu okulu değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x