Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi

Hatay / Antakya

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 140.3031
Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi 4 yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 140.3031 dur.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu erkek için vardır.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yabanci dili İngilizce dir.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hazırlık sınıfı yok ve eğitim suresi 4 yıldır.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okuludur.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 140.3031 0
2022 266.0413 51.44
2021 268.1172 39.64
2020 295.63 39.04
2019 314.4674 39.11
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi Hatay ili Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur. Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 140.3031 .

Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Antakya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Bu içeriği değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x