Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi

İstanbul / Arnavutköy

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 356.5507
Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi 4 yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 356.5507 dur.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu erkek için vardır.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yabanci dili İngilizce dir.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hazırlık sınıfı yok ve eğitim suresi 4 yıldır.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okuludur.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 356.5507 0
2022 332.9082 25.11
2021 314.1355 22.88
2020 351.71 19.14
2019 357.3968 23.81
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi İstanbul ili Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur. Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 356.5507 .

Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Arnavutköy İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Bu içeriği değerlendirmek ister misiniz?

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x