Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi

İzmir / Güzelbahçe

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 188.0746
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Kız/Erkek
Eğitim Süresi Hazırlık + 4 yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 188.0746 dur.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu erkek/kız için vardır.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yabanci dili İngilizce dir.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hazırlık sınıfı yok ve eğitim suresi 4 yıldır.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okuludur.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 188.0746 0
2023 203.8435 0
2022 201.0119 91.8
2021 177.4673 98.34
2020 270.15 51.46
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir ili Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur. Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 188.0746 .

Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Güzelbahçe Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Bu içeriği değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x