KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

Erzurum / Karaçoban

Yerleştirme Şekli Sınavsız
Başarı Puanı 38.6640
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Pansiyon yok
Eğitim Süresi 4 yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu? Hayır
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ güncel MEB verilerine göre okul başarı puanına göre yani sınavsız öğrenci almaktadır.
KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu
KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'nin yabanci dili İngilizce dir.
KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'nde hazırlık sınıfı yok ve eğitim suresi 4 yıldır.
KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ proje okulu degildir.
KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

2023
38.6640
2023
47.9473
2022
51.6256
2021
40.4607

KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ Erzurum ili Karaçoban İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 2024 LGS sınavında yerel yerleştirme ile yani sınavsız öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Son güncel yerleştirme bilgilerine göre 2024 yılına ait KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ okul başarı puanı 38.6640 olarak belirlenmiştir.

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
  • Kayıt alanı,,
  • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
  • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde KOPAL ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: KOPAL MAH. KARAÇOBAN YOLU CAD. NO: 49 KARAÇOBAN / ERZURUM

Bu okulu değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x