MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Kayseri / Develi

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 171.3681
Kontenjan Türü 54.4107
Okulun Pansiyonu 17
Eğitim Süresi Pansiyon yok
Yabancı Dili 4 yıl
Devlet okulu mu? Hayır
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 171.3681 dur.
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin yabanci dili 4 yıl dir.
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ proje okuludur.
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 171.3681 0
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Kayseri ili Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı özel okuldur. MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 171.3681 .

MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde MUAMMER KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: AŞIK SEYRANİ MAH. MUAMMER KOCATÜRK CAD. ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SİTESİ MESLEK LİSESİ BLOK NO: 12 İÇ KAPI NO: 1 DEVELİ / KAYSERİ

Bu okulu değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x