Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul / Kartal

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 180.5869
Kontenjan Türü 56.4577
Okulun Pansiyonu 8
Eğitim Süresi Pansiyon yok
Yabancı Dili 4 yıl
Devlet okulu mu? Hayır
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 180.5869 dur.
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yabanci dili 4 yıl dir.
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje okuludur.
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 180.5869 0
2023 244.1967 0
2022 246.1259 62.59
2021 175.8073 98.61
2020 273.35 49.77
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı özel okuldur. Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 180.5869 .

Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: PETROL İŞ MAH. ÜSKÜDAR CAD. LİSE BLOK NO: 70 KARTAL / İSTANBUL

Bu içeriği değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x