Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi

İzmir / Karşıyaka

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 160.0945
Kontenjan Türü Erkek
Okulun Pansiyonu Erkek
Eğitim Süresi
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 160.0945 dur.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu erkek için vardır.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yabanci dili İngilizce dir.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okuludur.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 160.0945 0
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir ili Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur. Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 160.0945 .

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Bu içeriği değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x