Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Denizli / Merkezefendi

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 186.9501
Kontenjan Türü 53.0639
Okulun Pansiyonu 17
Eğitim Süresi Pansiyon yok
Yabancı Dili 4 yıl
Devlet okulu mu? Hayır
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 186.9501 dur.
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yabanci dili 4 yıl dir.
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje okuludur.
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 186.9501 0
2022 174.3922 99.19
2021 195.4241 92.09
2020 259.22 57.63
2019 264.8503 60.94
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizli ili Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı özel okuldur. Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 186.9501 .

Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nin iyi yönlerini, Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nin başarılarını, Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: GERZELE MAH. 555 SK. SERVERGAZİ BORSSA İSTANBUL MES TEK A SİTESİ NO: 1 MERKEZEFENDİ / DENİZLİ

Bu okulu değerlendirin.

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x