Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Edirne / Uzunköprü

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 177.4802
Kontenjan Türü 30.9960
Okulun Pansiyonu 5
Eğitim Süresi Pansiyon yok
Yabancı Dili 4 yıl
Devlet okulu mu? Hayır
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 177.4802 dur.
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yabanci dili 4 yıl dir.
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje okuludur.
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 177.4802 0
2023 211.4468 0
2022 185.2394 97.53
2021 209.3495 82.28
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edirne ili Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı özel okuldur. Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 177.4802 .

Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK MAH. 2.MURAT ORTAOKULU CADDE NO:18 PK:22200 UZUNKÖPRÜ/EDİRNE

Bu içeriği değerlendirmek ister misiniz?

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x