Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hatay / Antakya

Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 167.7697
Kontenjan Türü 59.0759
Okulun Pansiyonu 32
Eğitim Süresi Pansiyon yok
Yabancı Dili 4 yıl
Devlet okulu mu? Hayır
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku
LGS Puanı Hesapla
Tercih Listene Ekle
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 2024 taban puanı guncel MEB verilerine gore 167.7697 dur.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güncel MEB verilerine göre LGS puanı ile yani sınavla öğrenci almaktadır.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin güncel MEB verilerinde belirtildigi üzere pansiyonu
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yabanci dili 4 yıl dir.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 5 yıl eğitim görülmekte ve hazırlık sınıfı bulunmaktadir.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje okuludur.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ekle
Ekle
0
Yorum

0

Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2023 167.7697 0
2022 227.6504 74.66
2021 240.0198 56.49
2020 274.04 49.4
2019 317.1022 38.06
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Bu Lise Bir Proje Okuludur.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hatay ili Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı özel okuldur. Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2024 LGS'de sınavla öğrenci alacak okullar arasında yer almaktadır. Bu okula yerleşim LGS puanı ile yapılacaktır. Okul adı taban puanı 167.7697 .

Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.


Kaynak:

Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil yaptirmayi dusunuyorsaniz, Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. 10. 11. ve 12. siniflar icin belirlenn bos kontenjan bilgisine MEB uzerinden buradan (https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/OOK06006.aspx) ulasabilirsiniz.

Lise nakil işlemleri, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer dönemlerde ise şubat ayının sonuna kadar yapılabilir.Lise nakil işlemleri, e-Devlet ve e-Okul üzerinden yapılabilir 1. Başvurular, TC kimlik no ve şifre ile e-Devlet kapısına giriş yapıldıktan sonra, MEB öğrenci nakil işlemi sayfasından ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi icin Lise nakilleri nasil yapilir (buraya sabit bir link girecegim sonra) adli yazimiza göz atabilirsiniz.

  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Adres: AKEVLER MAH. FAHRİ KORUTÜRK CADDE NO:2 PK:31030 ANTAKYA/HATAY

Bu içeriği değerlendirmek ister misiniz?

0 / 5

Ortalama:

Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x